O NAS:

W 1997 roku hobbystyczne zamiłowanie do wełny przerodziło sie w firmę, której pierwszym urządzeniem była maszyna do gręplowania. Pozwoliło to na uruchomienie usług związanych z obróbka wełny i szyciem kołder. Tradycje metody w tym:
  • Ręczne pranie
  • Naturalne suszenie
  • Ręczne szycie


są decydujące o jakości finalnego wyrobu. Ma to odzwierciedlenie w postaci coraz większej liczby klientów odwiedzających zakład. Rozwinięciem oferty związanej z wełną jest dodanie wyrobów z dzianin z runa owczego. Do tego typu produkcji wykorzystuje się dzianiny o wysokiej renomie i długoletniej tradycji polskiej wełny. Szeroka gama pościeli, koców, poduszek, prześcieradeł szytych według upodobań klienta doskonale uzupełnia ofertę zakładu. Aby jednak oferta była pełna zakład proponuje kołdry pierzyny i poduszki z puchu i pierza.

Dla tych, którzy z różnych powodów nie chcą puchu ani pierza czy wełny wykonuje się produkty antyalergiczne z włókien naturalnych głównie kulki silikonowej i anilany.

Podkreślić należy, iż zakład jest zakładem usługowym i każdy klient traktowany jest indywidualnie. Uwzględniane są wszystkie oczekiwania, co do rozmiarów, gramatury, kolorystyki i sposobów wykończenia wyrobów.

Wykonujemy wszelkie przeróbki kołder i poduszek od czyszczenia pierza do wymiany inletów.

Zgłaszając do tego zakładu nikt nie odejdzie niezadowolony. Sądząc po ilości zadowolonych klientów i udzielonych nam rekomendacji zadanie to udaje się nam wypełniać.

Zapraszamy do zakładu.
Copyright galinska.com.pl